Nowe gry w świecie IT

Wpisy

 • piątek, 22 lutego 2013
  • Czy zagramy w te gry?

   Mam dla niektórych złą wiadomość, iż niektóre gry na które czekaliście niestety zostaną wyprodukowane w późniejszym terminie, lub ich produkcja została zawieszona. Jest to wielki cios dla graczy takich gier jak: Tom Clancy's, South Park,Final Fantasy czy też Tekken.

    


   Oto informacje które się dowiedziałem:

   Pierwsza to : Tom Clancy's Rainbow Six: Patriots

   Gra miała zostać wyprodukowana już w listopadzie 2011 , firma Ubisoft pokazał pierwsze efekty, lecz na tym prace za bardzo dalej nie ruszyły. Sama firma nie poświęca tej produkcji zbyt wiele czasu i uwagi. A jest to wielka szkoda.

    

   Drugą jest: South Park: The Stick of Truth

   Premiera tej że gry jest przesuwana z roku na rok, początkowo 2012 później 2013 a następnie 2014? Twórcy gry THQ nie zapowiadają jak na razie ukazania gry, cóż czyżby Wogule gra się nie ukazała?

    

   Kolejną tym razem w dwóch odsłonach Final Fantasy XIV: A Realm Reborn i Final Fantasy Versus XIII

   Tutaj opóźnienie  jest nieco większe niż przy innych odsłonach ponad 6 lat, gry są produkowane lecz produkcja nie ma końca, i czy wgl będzie miała? Ciężko stwierdzić.

    

   Na koniec perełka Tekken X Street Fighter

   Gra jest następczynią jej poprzedniej wersji, ale pracę trwają bardzo mozolnie i wolno, nie wiadomo czemu. W tamtym roku zaledwie 10% gry było zrobione, coż to trochę mało, w tym roku szacuje się że gra jest ukończona w 40/60%. Ale fakty SA nie pewne.

    

    

   Cóż graczom zostają stare lub inne tytuły znanych gier. Ale czy nie mielibyście ochotę pograć właśnie w te gry?

   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Czy zagramy w te gry?”
   Tagi:
   Autor(ka):
   drn18
   Czas publikacji:
   piątek, 22 lutego 2013 21:10
 • poniedziałek, 14 stycznia 2013
  • Dead Space 3 aż 450 zł

   Niedawno ogłoszoną specjalną edycje gry Dead Space 3, pod nazwą Dev-Team Edition nietypowa nazwa jak pod specjalną edycję ale nie to jest w tym jednak interesujące. Mianowicie cena specjalnego wydania możemy zdobyć za niebagatelną sumę 450 zł. Cena zawiera:

   - metalową skrzynkę na cały swag

   - aluminiową replikę Data Pada

   - butelkę na wodę stylizowaną na Med Pack

   - notatnik SCAF

   - 3 plakaty SCAF

   - ośmiocalową figurkę Markera

   - 6 pocztówek

   - 96-stronicowy art book

   - grę Dead Space 3 w wybranej wersji

   - First Contact - DLC z unikatowym strojem i bronią Negotiator

   - Witness the Truth - DLC z unikatowym strojem i bronią Evangelizer

   Wyprodukowane zaledwie 5 tyś egzemplarzy specjalnej edycji. Najgorętsi fani serii mogą zamówić tą edycję na stronie:

   http://gear.ea.com/dead-space-3-dev-team-edition.html

    

   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   drn18
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 14 stycznia 2013 16:03
 • sobota, 22 grudnia 2012
 • sobota, 08 grudnia 2012
  • Ubisoft czyżby nowa gra?

   Chodzą pogłoski że firma Ubisoft , pracuje nad nową grą która ma być nowej generacji RPG-em i zarazem sieciówką, przecież niedawno Ubisoft wypuściła dwie wysokobudżetowe gryFar Cry 3 i Assassin's Creed III .

   Jeden z pracowników firmy Massive Entertainment niedawno wypowiedział się że wraz z kolegami pracują nad nową grą typu RPG klasy AAA( wysokobudżetowy i nowoczesny projekt) . Massive Entertainment należy do korporacji Ubisoft . Na stronie studia także pojawiło się ogłoszenie że szukają głównego projektanta poziomów w RPG. Każdy może się przyłączyć do tego studia, oczywiście jeśli spełnia jego wymogi. Praca na podobnym stanowisku, pracować nad grami trzecioosobowymi, i mile widziane branie udziału w pracach MMO. 

   Wracająć do samej gry, nie wiadomo co los przyniesie, gdyż francuska korporacja nie zajmuje się grami typu RPG, raczej grami akcji i platformówkami. Gry akcji i gry platformowe, są królami na szachownicy Ubisoftu.  Ciekawe co studio Massive stworzy, i na jakim poziomie będzie rywalizowało z innymi grami tego typu. A wy co sądzicie?

   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Ubisoft czyżby nowa gra?”
   Tagi:
   Autor(ka):
   drn18
   Czas publikacji:
   sobota, 08 grudnia 2012 17:36
 • piątek, 23 listopada 2012
  • Seria już nie w IO Interactive

   O co dokładniej chodzi? Jaka seria? Chodzi mi o następna cześć kultowej i popularnej gry Hitman , który nie zostanie wyprodukowany już w firmie rodzinnej IO Interactive a w innej a dokładniej Square Enix Montreal . Już następna cześć pomyślicie? Przecież kilka dni wstecz wyszedł dopiero Hitman: Absolution , ostre przyspieszenie produkcji serii wystąpiło z faktu że sześć lat czekaliśmy na nowego Hitmana, dlatego producencie obiecują zwiększenia szybkość produkcji serii. 

   Zmiana producenta nie wynikło jedna z niechęci czy odrzucenia serii gry Hitman, lecz z faktu że jednej firmie ciężko wypuszczać tak wysokobudżetowe produkcje co roku czy co dwa lata, możliwie że IO będzie na przemian produkować kolejne cześć Hitmana z Square Enix Montreal . Produkcja nie odbędzie się bez pomocy ludzi z IO , kilka osób pojechało do Montrealu by pomóc przy produkcji gry. Zobaczymy co przyniesie kolejna cześć?

   Jak uważacie?

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Seria już nie w IO Interactive”
   Tagi:
   Autor(ka):
   drn18
   Czas publikacji:
   piątek, 23 listopada 2012 16:05